آشنایی با میوه درمانی به روش طب سنتی

در این ویدئو برخی خواص جالب دارویی میوه ها و کاربرد آنها در افزایش سلامتی بررسی شده است. اگر می خواهید در رابطه با خواص آناناس، لیمو ، برگ کلم ، پرتقال ، چغندرقند ، موز ، سیب و ... در درمان بیماری ها به روش طب سنتی بیشتر بدانید، دیدن این ویدئو را از دست ندهید.

390 بازدید
24/خرداد/1397
00:01:05
اشتراک گذاری
6

میوه درمانی به روش طب طبیعی

طب طبیعی یا همان درمان طبیعت، سیستمی برای مراقبت های بهداشتی اولیه با هدف درمان علت از ریشه می‌باشد.که مجزا از علوم پزشکی است و بر روی مواردی مثل پیشگیری از بیماری ها و آموزش به بیمار تمرکز دارد. متخصصان این طب به پیشگیری قبل از درمان توجه بیشتری دارند. اولین اصل در طب طبیعی انتخاب درمانی موثر با کمترین خطر برای بیمار می‌باشد. در این علم قدرت شفا از طبیعت بسیار مهم و مد نظر متخصصان می‌باشد. در این طب درمانی، ابتدا علت بیماری تشخیص داده می‌شود و سپس برای درمان از سرکوب علائم اجتناب شده و فقط به حذف آنها مبادرت می‌ورزند. پزشکان به عنوان یک معلم به بیماران آموزش‌های لازم را می‌دهند و آنها را به پذیرش این مسئولیت تشویق می‌کنند. پزشکان معتقدند که بیماری‌ها از عوامل جسمی, عاطفی, رژیم غذایی, ژنتیک و ... می‌باشد و آنها درمان طبیعی خود را با در نظر گرفتن این عوامل انتخاب می‌کنند. روش درمان طبیعی برای درمان بیماری‌ها بسیار موثر است که در آن از داروهای گیاهی, مکمل‌های غذایی و تغییر شیوه زندگی برای درمان استفاده می‌شود.

طب طبیعی را می‌توان بعد از طب قدیم و طب جدید به عنوان نسل سوم پزشکی یاد کرد که از قدمت بسیار طولانی برخوردار است و می‌توان آغاز آن را با عمر زمین یکی دانست.

مرکبات، معجزه گرهای طب طبیعی خانواده‌ای شلوغ و دارای رنگ‌های مختلفی هستند و انواع مختلفی از آنها در بیشتر فصل های سال وجود دارند و معروف ترین آنها عبارت‌اند از:

  • نارنگی: میوه‌ای علیه سرطان
  • گریپ فروت: اشتها آور و چربی سوز
  • لیمو شیرین: معجزه گر سلامت پوست و قلب
  • لیمو ترش: اکسیر نشاط و جوانی

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام