آموزش ساخت یک سبد کاغذی، منحصر به فرد و شیک!

در این ویدیو به شما آموزش داده می‌شود که چطور می‌توانید یک سبد فانتزی کاغذی درست کنید. این سبد می تواند به عنوان شکلات خوری استفاده شود و یا یک سبد، روی میز کار قرار بگیرد. همچنین نکاتی در متن زیر این ویدیو آمده است که به شما برای ساخت این سبد کمک می‌کند.

367 بازدید
27/خرداد/1397
00:02:14
اشتراک گذاری
6

با دیدن ویدیوی بالا می‌توانید یک سبد کاغذی با حلقه‌های ساخته شده از مجله، بسازید. در ادامه به شما نکاتی را که برای ساخت این سبد باید دقت کنید، یادآور می‌شویم. برای ساخت این سبد باید تسمه‌هایی با 32 قطعه بسازید. هر کدام از این قطعات مقوایی در ابعاد 12.5 در 5 سانتی متر از یک مجله برش می‌خورند.

مرحله اول ساخت سبد کاغذی

در ادامه مطابق ویدیو، حلقه های ساخته شده‌ی تصویر زیر را خواهیم داشت.

حلقه های ساخته شده برای ساختن سبد کاغذی

 32 قطعه از این حلقه‌ها را طوری در هم ببافید که تصویر زیر را داشته باشید. البته نگران نباشید. در صورتیکه ویدیو را دنبال کنید آموزش سرهم کردن این قطعات را فرا خواهید گرفت.

مرحله سوم ساخت سبد کاغذی


مرحله چهارم ساخت سبد کاغذی

مطابق تصویر، دایره‌ای مقوایی برش بزنید. فقط دقت کنید که شعاع این دایره کمی بیشتر از تصورتان باشد که بتوانید آنرا به داخل سبدتان تا بزنید. به این صورت کف سبدتان محکم می‌شود. همچنان با تماشای ادامه‌ی ویدیو به تسلط کافی برای این برش و ساختن کف سبد خواهید رسید. بهتر است این کف را بعد از ساختن یک تسمه ثابت کنید.

در ادامه 6 تسمه را روی هم قرار دهید و یک برش تا شده‌ی مقوا را طوری که ویدیو به شما آموزش می‌دهد از این حلقه‌ها رد کنید تا در یکدیگر ثابت شوند. امیدوارم با دیدن این ویدیو و مطالبی تکمیلی ساخت این سبد زیبا برای شما امکان‌پذیر باشد.  بانوان هنرمندی که این آموزش را دنبال می‌کنند، لطفا نظرتان را در پایین این مقاله برایمان بنویسید تا در ادامه بهترین ویدیوها را مطابق با نیازتان ارائه دهیم.


نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام