امن ترین کشورها برای سفر را بشناسیم

آیا تابحال فکر کردید چه کشورهایی برای سفر شخصی امن هستند؟ به نظر شما کدام کشور آسیایی کمترین میزان جرم را دارد؟ آیا می‌دانید کدام کشور حتی ارتش هم ندارد؟ در مورد کشوری که مردم آن حتی در خانه هایشان را قفل نمی کنند چیزی شنیده اید؟ همه این‌ها را می‌توانید در این ویدئو مشاهده کنید. همچنین می‌توانید مطالب بیشتر را در پایین این صفحه بخوانید.

317 بازدید
09/اردیبهشت/1397
00:01:01
اشتراک گذاری
3

امن‌ترین کشورهای جهان طبق گزارشات آماری در سال 2017 کدام کشور‌ها شناخته شده‌اند؟

اروپا امن‌ترین کشورهای جهان را تشکیل می‌دهد. همچنین ایران در بین کشورهای خاورمیانه و آفریقا رتبه نهم را به خود اختصاص داده است و کشورهایی که در صدر این لیست قرار می‌گیرند به ترتیب قطر، کویت و امارات می‌باشند.

کانادا کشوری با صلح پایدار

کانادا کشوری با صلح پایدار که میزبان مردمانی از سرتاسر دنیاست. مونترال, اوتاوا و ونکوور که از صمیمی‌ترین شهرهای دنیا به شمار می‌آیند، در کانادا قرار دارند. جمهوری چک در رده ششم امن‌ترین کشورهای جهان قرار دارد. طی سا‌ل‌های اخیر گردشگران بسیار زیادی به آن کشور سفر کرده اند. نیوزلند بهترین مکان برای مسافرانی که علاقه‌ی زیادی به سواحل زیبا و مناظر خارق‌العاده دارند، می‌باشد و همچنین برای کسانی که تمایل به سفر‌های ماجراجویانه دارند انتخاب مناسبی است. آنجا یک کشور معتبر هم برای سفر و هم زندگی نیز می‌باشد.کشورهای نا امن جهان برای زنان

کدام مناطق جهان برای زنان نا امن نمی باشد؟

کشورهایی که در راس نا‌ امن‌ترین مناطق دنیا قرار دارند کشور های هندوستان و برزیل هستند.

 

امن ترین و زیباترین کشورهای جهان را بشناسید

بهترین کشورهای زیبا و امن برای سفر در فصل تابستان

آذربایجان: باکو پایتخت آذربایجان بزرگترین شهر این کشور است و شهری زیبا و امن برای سفر به شمار می‌آید.

موریس: موریس جزیره‌ای زیبا با آب‌های شفاف آبی در غرب اقیانوس هند همواره مقصدی جذاب برای گردشگران می‌باشد.

ارمنستان: کشور ارمنستان یکی از همسایه های شمالی ایران که از اردیبهشت تا آبان بهترین زمان از نظر آب‌و‌هوایی برای سفر به این کشور لذت‌بخش است.

گرجستان: این کشور پر باران با آب‌وهوایی بسیار مطلوب مقصد بسیار خوبی برای ایرانی‌ها مخصوصا در فصل گرم سال می‌باشد. تاریخ و فرهنگ گرجستان با ایران مشترکات زیادی دارد و این شرایط سفر دلچسپ‌تری را مهیا می‌کند.

قبرس: قبرس دارای تاریخ باستانی کهن و قدیمی می‌باشد با نماد های رومی که برای فرار از گرما و تابستان می‌توان به آنجا سفر کرد، زیرا دارای آب‌وهوای خوبی برای تفریحات تابستانی است. این کشور محل تلاقی سه قاره جهان یعنی آسیا و اروپا و آفریقا می‌باشد.

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام