انتخاب زابیواکا به عنوان نماد رسمی جام جهانی 2018 روسیه

نماد رسمی جام جهانی 2018 روسیه گرگی دوست داشتنی به نام زابیواکا است. ببر، گربه و گرگ سه حیوانی بودند که روس ها باید به آنها برای انتخاب به عنوان نماد رسمی جام جهانی رای می دادند و نهایتا طی مراسمی که در این ویدیو مشاهده می کنید از آرای این سه حیوان رونمایی و گرگ، بنده رقابت شد. با آنی بین در جام جهانی 2018 روسیه همراه باشید.

219 بازدید
12/تیر/1397
00:01:08
اشتراک گذاری
3

نتایج آرا انتخاب نماد جام جهانی روسیه و انتخاب زابیواکا

روس ها نماد رسمی جام جهانی 2018 روسیه را طی رقابتی بین سه طرح ببر، گربه و گرگ انتخاب کردند. این سه طرح از بین 51 هزار طرحی که طی یک فراخوان برای کمیته مسابقات ارسال شده بود، انتخاب شدند. بیش از یک میلیون روس در انتخاب این نماد در سایت فیفا شرکت کردند و نهایتا این گرگ زابیواکا بود که با 52.8 آرا به عنوان نماد رسمی این تورنمنت معرفی شد. رونالدوی برزیلی مهمان ویژه این مراسم بود که از کانال رسمی تلویزیون روسیه نیز به صورت زنده پخش می‌شد.
جالب است بدانید زابیواکا در زبان روسی به معنای زننده گل است. این گرگ نشان جذابیت و اعتماد به نفس نیز می‌باشد و به عنوان خلاق ترین نماد در طول تاریخ فیفا انتخاب شده است. این گرگ انسان نما بدنی پشمی به رنگ قهوه ای و سفید دارد. یک تی شرت با عنوان روسیه 2018 به تن و عینکی نارنجی روی سر دارد. خانم اکاترینا بوچارووا، طراح این نماد رنگ بندی لباس و شورت ورزشی زابیواکا را از پرچم روسیه الهام گرفته است.

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام