تبلیغ جذاب و دیدنی ماشین های الکتریکی کمپانی رنو

رنو در سال 2017 موفق شد حدود 24 درصد از بازار خودرو های الکتریکی در اروپا را از آن خود کند. این بدان معناست که رنو بیشتر سهم فروش خودروهای الکتریکی اروپا را از آن خود کرده و هیچ شرکتی توان رقابت با رنو را در این نوع ماشین ها نداشته است.

154 بازدید
12/تیر/1397
00:01:03
اشتراک گذاری
3

ماشین برقی زئو، ساخت شرکت رنو، پرفروش ترین ماشین برقی اروپا

زندگی مدرن باعث شده تا همه افراد هر لحظه با وسایل الکتریکی زیادی در ارتباط باشند. اما اگر تمام این دستگاه ها با سوخت فسیلی کار می‌کردند چه پیش می‌آمد؟ در این ویدیو جالب زندگی روزمره انسان ها به تصویر کشیده شده است که در آن همه در حال استفاده از وسایل مختلف هستند، با این تفاوت که تمام این وسایل با سوخت فسیلی کار می‌کنند. این ویدیوی تاثیرگذار بیش از پیش اهمیت انرژی پاکی مانند برق را نمایان می‌کند و به کاربر می‌فهماند استفاده از ماشین های الکتریکی در مقایسه با ماشین هایی با سوخت فسیلی تا چه میزان می‌تواند مفید باشد.
رنو در سال 2017 حدود 24 درصد از بازار خودرو های الکتریکی در اروپا را از آن خود کرده است و از این رو بیشترین سهم از این بازار را در اختیار دارد. فروش هاچ بک الکتریکی رنو یعنی زئو (ZOE) با فروشی نزدیک به 32 هزار دستگاه، پرفروش ترین ماشین الکتریکی اروپا لقب گرفته است. این خودرو در مقایسه با فورد فیستا به عنوان رقیب خود بسیار کارآمد تر می‌باشد و به تجهیزاتی مثل کنترل تهویه، کروز کنترل، سنسور پارک ، بلوتوث، دوربین عقب و حتی چرخ‌ های آلیاژی مجهز است.

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام