تیزر جذاب استقبال مردم روسیه از جام جهانی 2018

مردم در روسیه بسیار هیجان زده هستند تا میزبان هواداران فوتبال، فوتبالیست‌ها و تیم‌ها باشند. این ویدیوی جذاب بعد از اعلام روسیه به عنوان میزبان جام جهانی 2018 منتشر شد که پیشنهاد می‌کنم حتما آن را مشاهده کنید. در پایین چند خبر مهم از آمادگی روسیه و مردم این کشور برای برگزاری این مسابقات را می توانید مطالعه کنید.

274 بازدید
15/خرداد/1397
00:02:07
اشتراک گذاری
6

اینفانتینو اعلام کرد روسیه کاملا آماده میزبانی جام جهانی است

آمادگی روسیه از میزبانی جام جهانی 2018

به دلیل اهمیت بالایی که مسابقات جام جهانی داراست، حضور مقامات و مهمانان بلند مرتبه در زمان جام جهانی کاملا امری بدیهی است. سخنگوی جام جهانی روسیه اعلام کرد که روسا و سران دولت‌ها برای تماشا و حمایت از تیم فوتبال کشورشان به روسیه سفر خواهند کرد و روسیه نیز آمادگی کامل خود را برای برقراری امنیت و میزبانی شایسته از این مهمانان ویژه اعلام داشته است. حدود 200 نفر از اعضای دپارتمان سلامت مسکو برای ارائه خدمات پزشکی در ورزشگاه‌های لوژنیکی و اسپارتاگ آموزش دیده‌اند. این پزشکان با مهمترین اقدامات لازم در شرایط اضطرار و کمک‌رسانی در ورزشگاه‌ها در این دوره آموزشی آشنا شده‌اند. به گفته مقامات سلامت مسکو این دوره‌های آموزشی تجربه‌ای گرانبها برای پزشکان و پرستاران به شمار خواهد آمد، چرا که به آنها کمک-رسانی در شراط خاص و در میان انبوه جمعیت آموزش داده شده است.از نگاه اینفانتینو، بعد از گذشت 20 سال از تجربه شخصی‌اش در مورد میزان آمادگی کشورها در چنین رویدادهای مهمی، روس‌ها بهترین تیم اجرایی در میزان آماده سازی برای برگزاری جام جهانی 2018 را از خود به نمایش گذاشتند.

اینفانتینو اعلام کرد روسیه کاملا آماده میزبانی جام جهانی است

فیفا هیچ چالشی درباره آمادگی مسکو از این رقابت‌ها ندارد. به گفته مقامات فیفا در این شهر سرمایه گذاری های زیادی و اقدامات گسترده‌ای صورت گرفته است. در آستانه جام جهانی روسیه، رییس فیفا به روسیه سفر کرد و از امکانات نهایی این کشور برای میزبانی جام جهانی 2018 بازدید به عمل آورد. وی در ملاقات با پوتین، رئیس جمهور روسیه ابراز رضایتمندی کامل FIFA از شرایط میزبانی روسیه را اعلام کرد و از زحمات پوتین و تیم اجرایی تشکر کرد. اینفانتینو از حرفه‌یی‌گری تیم روس برای میزبانی جام جهانی قدردانی و اعلام کرد در 20 سالی که من در متن برگزاری این رویدادها حضور داشته‌ام، روسیه بهترین عملکرد را داشته است.

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام