تمرین ورزشی برای سوزاندن چربی ران

در این ویدیو 6 تمرین برای سوزاندن چربی های ران پا به شما معرفی می شود. تعداد تکرار های مورد نیاز برای هر تمرین نیز ذکر شده است. به منظور ارائه ویدیو های بدن سازی کاربردی، لطفا نظرات‌تان را در پایین همین صفحه برایمان ارسال کنید. همچنین اگر این ویدیو برایتان مفید بود، لطفا روی شکلک قلب بزنید.

786 بازدید
27/تیر/1397
00:00:51
اشتراک گذاری
4

تمرین هایی برای سوزاندن چربی ران - آنی بین

رعایت 7 شرط زیر در دراز مدت می تواند به کوچک کردن ران، ساق پا و باسن کمک کند.

1- تمرینات هوازی را در طول هفته انجام دهید.

سوزاندن کالری اصلی ترین راه حل کاهش چربی است .از این جهت ورزش های هوازی، کاهش وزن و سوزاندن چربی را میسر می سازد. با دوچرخه سواری، دویدن و طناب زدن کالری بیشتری می‌سوزانید. برای اثر بخشی تمرینات هوازی، هفته‌ای 5 جلسه و هر جلسه یک ساعت این تمرینات را انجام دهید.


2- در پستی و بلندی های طبیعی ورزش کنید.

وقتی در این شرایط ورزش می‌کنید، ران ها، عضلات عقب ران و آشیل های پا بیشتر در گیر می‌شوند و این احساس را دارید که ضربان قلب شما بالا رفته است و درنتیجه بدین صورت چربی های بدن خود را می سوزانید.


3- در طول روز غذا بخورید.

مهمترین مورد در مورد تغذیه لاغری، خوردن وعده صبحانه می‌باشد که بعث فعال شدن متابولیسم بدن شما می شود و چربی کل بدن شما کاهش می‌یابد. موادی که دارای قند و شکر صنعتی هستند را مصرف نکنید و به سمت غذاهای پروتئینی و فیبر دار بروید. پروتئین انرژی کافی را به شما می‌دهد و باعث می‌گردد در طول انجام ورزش های هوازی انرژی خود را از دست ندهید.


4- برخی زمان‌ها تنقلات مصرف کنید.

بین وعده های اصلی روزانه خود چند میان وعده کوچک مثل تنقلات را جای دهید تا سیری ناشی از آن، میزان خوردن وعده های اصلی شما را کاهش دهد.


5- برنامه غذایی و ورزشی خود را یادداشت کنید.

حتما میزان مصرف و کاهش و دریافت کالری در بدن خود را یادداشت کنید. برای سوزاندن 346 گرم در هفته، باید هر روز 250 کالری با تمرینات هوازی و 250 کالری به کمک رژیم غذایی بسوزانید.


6- آب زیاد بنوشید.

مصرف نوشابه ها و آبمیوه های غیر طبیعی کالری بیشتری را در بدن شما ذخیره می‌کند. در مقابل مصرف آب در کنار صفر بودن کالری آن، به شما کمک می کند تا بدن خود را متعادل کنید و وزن خود را کاهش دهید.


7- به اندازه کافی بخوابید.

خواب کافی در کاهش وزن نقش ایفا می‌کند. بیخوابی باعث می‌شود تنقلات زیادی را بخورید و در نتیجه کالری های بی فایده بیشتری جذب کنید و حوصله انجام فعالیت در طول رو نداشته باشید.

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام