زبان بدن شاهزاده هری و مگان مارکل در مراسم ازدواجشان

رابین متخصص زبان بدن 5 رفتار شاهزاده هری و مگان مارکل در مراسم ازدواجشان را، مورد بررسی قرار داده است. از نگاه وی رفتار هری در طول این مراسم کمی مضطربانه و رفتار مگان فوق العاده آرام است. در این ویدئو، رابین به شما آموزش می‌دهد لمس کردن صورت، حرکت دادن آهسته بدن به جلو و عقب و ... چه مفهومی دارد.

520 بازدید
17/خرداد/1397
00:03:39
اشتراک گذاری
8

زبان بدن مراسم ازدواج شاهزاده هری و مگان مارکل

شاهزاده هری با مگان مارکل در کلیسای سنت جورج مراسم ازدواجشان را برگزار و مردم بسیاری از سراسر دنیا این مراسم را تماشا کردند. به دلیل آمریکایی بودن مگان، این ازدواج خانواده سلطنتی بریتانیا برای مردم ایالات متحده از اهمیت بیشتری برخوردار بود. نکته جالب توجه این مراسم عدم حضور پدر مگان به دلیل جراحی بود و تنها مادر این بازیگر سابق آمریکایی همراه او در مراسم حضور داشت. زمانیکه مگان مارکل تا وسط صحن کلیسای سنت جورج به تنهایی رفت، مورد استقبال شاهزاده چارلز پدر شوهرش قرار گرفت. با اینکه این نوع استقبال در مراسم سلطنتی مشابه نداشته است ولی می‌توان آنرا به نشانه خوش آمدگویی این خانواده به مگان به عنوان شهروند آمریکایی تفسیر کرد. شاید بدون اغراق ستاره این مراسم را کشیش کلیسای سنت جورج دانست که با سخنرانی آتشینش، همه حاضرین را متوجه خود کرد. سخنرانی وی 14 دقیقه به طول انجامید.خانواده سلطنتی و به طور کلی اشراف در محل‌های عمومی صورتشان را لمس نمی‌کنند. در واقع هری مضطرب و عصبی به نظر می‌آمد، چراکه تحت تاثیر این رویداد بزرگ قرار گرفته بود.

جالب اینکه این نوع سخنرانی در مراسم خانواده سلطنتی مرسوم نبوده است و مایکل کاری با این حرکت خود، جو مراسم را از حالت مرسوم خارج کرد که این امر مورد توجه همگان قرار گرفت. این کشیش و فعال اجتماعی در صحبت‌های خود عشق را راه رستگاری انسان‌ها خواند. پس از پایان مراسم در کلیسا، هری و مگان سوار بر کالسکه به میان نزدیک به 100 هزار هوادار خود رفتند تا پس از آن به سمت محل جشن حرکت کنند، چرا که نزدیک به 1200 نفر از چهره‌های مشهور در آن محل منتظر حضور این زوج بودند. در این ویدیو رابین کرمود به عنوان متخصص زبان بدن، 5 رفتار هری و مگان را در مدت زمان اجرای مراسم در کلیسای سنت جورج مورد بررسی قرار داده است که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.زبان بدن مراسم ازدواج شاهزاده هری و مگان مارکل

1- انگشت شست هری دست راست مگان را نوازش می‌کند. آیا این نشانه علاقه هری به مگان است و یا عصبی بودن هری را می‌رساند؟ معمولا این ژست را والدین در مورد فرزندانشان انجام می‌دهند. حال یادداشت های رابین در این مورد می-گوید در واقع هری با این رفتار نشان می‌دهد که در عین اضطرابش، از بابت حضور مگان در کنار خود خوشحال است.

2- در طول کل مراسم مگان خونسرد و آرام دیده می‌شود. رابین از روی حرکات چشم، چانه و استایل بدن مگان به شما این موضوع را نشان می‌دهد. مگان زبان بدن فوق العاده‌ای دارد.

3- هری در مواقعی از مراسم صورتش را لمس می‌کند. زبان بدن او در این مورد چه می‌گوید؟ رابین به شما نشان می‌دهد علت رفتارهای این چنینی هری چیست؟

4- لحظه‌ای که هری حلقه ازدواج را در انگشت مگان می‌کند به نظر می‌رسد دستانشان عاشقانه در هم آمیخته است. به نظر این نو رفتار در مراسم سلطنتی خیلی مرسوم به نظر نمی‌آید. اگر با این موضوع موافقید پس علت این رفتار چیست؟ جالب است بدانید این رفتار از سمت هری دیده می‌شود. در طول مدت این اتفاق استقرار مگان با وضعیتی کاملا بی-حرکت فوق‌العاده بود.

5- صحنه‌ای که میلیون‌ها نفر از بینندگان این مراسم منتظر آن بودند. بوسه این زوج در مقابل کلیسای سنت جورج که از نگاه رابین یک آموزش جذاب از هری و یک رفتار واقعی دوست داشتن از سمت وی به مگان می‌باشد.


نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام