سفرهای خاص و پر هیجان به روسیه با وسایل نقلیه غیر متعارف!

در این ویدیو محمد از مصر با دوچرخه، توریست های ایسلندی با ماشین روس قدیمی و هوبرت آلمانی به همراه سگش با تراکتور قدیمی ساخت 1936 از کشورهای خود راهی روسیه شدند تا از تیم ملی کشورشان حمایت کنند. جالب آنکه تیم ملی فوتبال این سه کشور در همان مرحله گروهی از جام جهانی 2018 روسیه خداحافظی کردند. با آنی بین در جام جهانی 2018 روسیه همراه باشید.

148 بازدید
18/تیر/1397
00:02:36
اشتراک گذاری
6

با دوچرخه، ماشین روسی یا تراکتور روش های غیر معمول برای رسیدن به جام جهانی 2018 - آنی بین

سفر پر هیجان تعدادی از توریست های کشورهای مختلف دنیا به روسیه برای دیدن جام جهانی 2018 و حمایت از تیم ملی فوتبال کشورشان بسیار دیدنی است. در این ویدیو شما سه سفر جذاب را مشاهده خواهید کرد.

در بخش اول ویدیو محمد از مصر برای سفر به روسیه و حمایت از تیم ملی کشورش تصمیم گرفت با دوچرخه این مسیر طولانی را طی نماید. وی در این مسیر بعد از رسیدن به اردن، با هواپیما به بلغارستان رفت و سپس از آنجا مسیر خود را به سمت روسیه با دوچرخه ادامه داد تا به مسکو رسید و نهایتا از آنجا به یکاترینبورگ برای تماشای بازی تیم ملی کشورش عزیمت کرد.
در بخش دوم ویدیو دو تورسیت ایسلندی به نام های Kristbjorn و Gretar با ماشین قدیمی روسی تصمیم به سفر به روسیه گرفتند و نهایتا با همه نگرانی هایی که از ماشینشان داشتند، به مسکو رسیدند.
در بخش سوم ویدیو هوبرت آلمانی کل مسیر 2500 کیلومتری آلمان تا روسیه را با تراکتور قدیمی ساخت 1936 میلادی پیمود. (مشاهده ویدیوی کامل سفر هوبرت)

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام