سوچی، بزرگترین شهر توریستی روسیه

شهر ساحلی و دیدنی سوچی میزبان هوادارن فوتبال در جام جهانی روسیه خواهد بود. ورزشگاه این شهر، شش دیدار از مسابقات جام جهانی 2018 روسیه را در میزبانی خواهد که از مهمترین آنها، مسابقه بین تیم‌های اسپانیا و پرتغال از گروه دوم این تورنمنت می‌باشد. با دیدن این ویدیو یک سفر کوتاه به این شهر داشته باشید. با آنی بین در جام جهانی 2018 همراه باشید.

204 بازدید
27/خرداد/1397
00:01:23
اشتراک گذاری
4

شهر توریستی سوچی روسیه

سوچی، به عنوان شهری توریستی و ساحلی، با شب‌های تابستان و سواحل زیبایش، میزبان توریست‌های فراوانی است که تا صبح با تفریحات ساحلی در این شهر لذت می‌برند. پارک‌های دیدنی و سرسبز، دره‌ها و آبشارهای چشم نواز و هزاران جاذبه‌ی تفریحی دیگر در شهر سوچی برای توریست ها نهایت لذت را ایجاد می‌کند. سوچی بعد از میزبانی المپیک زمستانی 2014، شهرتش صد چندان شد و در حال حاضر نیز به عنوان یکی از شهرهای میزبان جام جهانی روسیه انتخاب شده است.
یکی از جاذبه‌های دیدنی این شهر خانه ویلایی رهبر فقید شوروی سابق، استالین می‌باشد. برج دیدبانی با ارتفاع 31 متر که با دستور استالین بر بالای کوه آخون ساخته شد، یکی از جاذبه‌های گردشگری سوچی به شمار می‌آید. غارهای فورونت سووکا، شهر بازی بزرگ آدلر، غار آختیرش سکایا، خانه‌های داگومیس، مزرعه پرورش ماهی از جمله مکان‌هایی هستند که تماشای آنها برای هواداران جام جهانی 2018 خالی از لطف نخواهد بود.


ورزشگاه المپیک فیشت میزبان جام جهانی 2018 روسیه

شهر سوچی میزبان مردمانی از کشورهای مختلف است که این قضیه بر روی تنوع غذایی در این شهر تاثیر بسیاری گذاشته است. در رستوران های این شهر شما انواع غذاهای روسی و اروپایی، خاورمیانه، ژاپنی، مدیترانهای و ... را می‌توانید مشاهده کنید.
ورزشگاه المپیک فیشت سوچی در سال 2013 میلادی با ظرفیت 40 هزار نفری برای میزبانی بازی های المپیک زمستانی 2014 افتتاح شد. در این ورزشگاه، شش دیدار از مسابقات جام جهانی 2018 روسیه برگزار خواهد شد که از جذاب ترین آنها می‌توان به مسابقه بین تیم‌های اسپانیا و پرتغال از مرحله گروهی این تورنمنت اشاره داشت.


نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام