فرهنگ تماشگران ژاپنی سنگالی و نظافت ورزشگاه در جام جهانی

تماشاگران تیم های فوتبال ژاپن و سنگال بعد از اتمام بازی های تیمشان در تورنمنت جام جهانی 2018 روسیه، محل حضور تماشاگران هموطنشان را نظافت کردند. آنها زباله های ایجاد شده را در کیسه هایی که قبل از شروع بازی با خود به ورزشگاه آورده بودند، جمع آوری کرده و به بیرون ورزشگاه منتقل کردند. با آنی بین در جام جهانی 2018 روسیه همراه باشید.

154 بازدید
19/تیر/1397
00:00:45
اشتراک گذاری
7

فرهنگ تماشگران ژاپنی سنگالی و نظافت ورزشگاه در جام جهانی 2018

هواداران تیم ملی فوتبال ژاپن پیش از اتمام هر بازی محل استقرارشان در ورزشگاه را تمیز کردند. مایا یوشیدا، بازیکن تیم ملی فوتبال ژاپن معتقد است، هواداران ژاپنی کار دیگری نمی‌توانند انجام دهند. ما ژاپنی ها فکر می‌کنیم که خودمان باید محیط اطراف را تمیز نگه داریم. ما اینجا در ورزشگاه فوتبال بازی می‌کنیم، اما نماینده ژاپن نیز هستیم و باید کار نظافت را با بهترین شکل ممکن انجام دهیم.


بازیکنان تیم ملی فوتبال کشور سنگال موفق شدند در گام نخست در رقابت های جام جهانی 2018 تیم ملی لهستان را با نتیجه 2 بر یک شکست دهند. بعد از این برد، هواداران تیم آفریقایی سنگال، برای دقایقی به شادی در ورزشگاه پرداختند و در ادامه به مدت یک ساعت تمام زباله های ورزشگاه اوتکریتی مسکو را جمع آوری کردند. تماشگران سنگالی در بازی بعدی تیمشان برابر ژاپن نیز این حرکت را تکرار کردند.

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام