ویدیویی تاثیرگذار! به خاطر خودت مهربانی کن

همه ما می‌دانیم خدا، آدم های مهربان را دوست دارد. آدم های خوش قلب انگار عزیز در دونه خدا هستند. نمی‌دانم تا به حال برایتان اتفاق افتاده است که مهربانی کنید و بعد این مهربانی به خودتان بازگردد؟ باور ندارید؟ این ویدیو را ببینید، فکر می‌کنم به حرف هایم ایمان بیاورید. به امید روزی که همه آدم ها از مهربانی کردن به همدیگر لذت ببرند!

207 بازدید
03/تیر/1397
00:04:48
اشتراک گذاری
3

تاثیر مهربانی به دیگران در زندگی شخصی

می‌توانید با انجام کارهای زیر مهربانی را به عادت تبدیل کنید:

1- هر کاری را که انجام می‌دهید از ته دلتان باشد. وقتی این اتفاق بیفتد، لذت تجربه مجدد این احساس شما را وادار به تکرار آن می‌کند.

2- از کسانی که برای شما زحمتی می‌کشند، تشکر کنید. تشکر کردن خشک و خالی هم برای شما عادت می‌شود و هم تاثیر شگرفی بر روی طرف مقابل می‌گذارد.

3- لبخند زدن آسانترین کار شماست. حتی اگر انرژی کافی ندارید، سعی کنید به مخاطبتان لبخند زوری بزنید تا به او این احساس را منتقل کنید، که شما دوست دارید مهربان باشید. در جواب لبخند، لبخند بزنید، باور کنید مهربانی به اشتراک گذاشته می‌شود.

4- هر روز صبح، انجام یک اقدام محبت آمیز را در برنامه روزانه خود قرار دهید. روانشناسان معتقدند در ابتدای روز به هر آنچه فکر کنید همان اتفاق برایتان می‌افتد. لبخند زدن، مهربانی کردن به دیگران و دعا برای رفع مشکل و گرفتاری دوستان تان در ابتدای هر صبح و قبل از شروع فعالیت تان، انرژی مثبت را در محیط منتشر می‌کند.

5- مهربانی کردن به دیگران کار فوق العاده ساده و دست یافتنی ای می‌باشد. با دیدن ویدیوی بالا کامل به این موضوع پی خواهید برد. مهربانی یعنی دادن یک لیوان آب به یک فرد، لبخند زدن به بچه های کار و .... به ظاهر این کارها کوچک هستند ولی تاثیری بزرگی می‌گذارند.

6- یادمان باشد، وقتی می‌توانیم با دیگران مهربان باشیم که اول به خودمان مهربانی کنیم. به خودتان احترام و محبت کنید و مطمئن باشید ذهن و فکرتتان قدردان این توجه شما هستند.

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام