پیش بینی مراحل حذفی جام جهانی روسیه از نگاه مورینیو

مورینیو این بار مسابقات مرحله یک هشتم نهایی و یک چهارم نهایی جام جهانی 2018 روسیه را پیش بینی کرده است. با انتخاب او تیم های آرژانتین، برزیل، آلمان و پرتغال راهی مرحله نیمه نهایی این جام شده اند. برای نحوه رسیدن این چهار تیم به این مرحله، ویدیو را مشاهده کنید. با آنی بین در جام جهانی ۲۰۱۸ همراه باشید.

448 بازدید
24/خرداد/1397
00:02:03
اشتراک گذاری
4

پیش بینی نیمه نهایی جام جهانی روسیه از نگاه مورینیو

ژوزه مورینیو به عنوان کارشناس راشیا تودی، بعد از پیش بینی مسابقات گروهی این تورنمنت، تیم‌های راه یافته تا مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی 2018 را انتخاب کرده است. پیش بینی او در مرحله یک هشتم نهایی بدین صورت است که از نگاه او انتخاب بین پرتغال و اروگوئه سخت است، ولی قلبا برنده بازی را پرتغال می‌داند. او قرعه اسپانیا و روسیه را برای خود خوش شانسی می‌بیند و اسپانیا را به عنوان یک تیم فوق العاده، برنده این دیدار انتخاب می‌کند. برنده بازی فرانسه - نیجریه را فرانسه پیش بینی می‌کند. استرالیا را محکوم به شکست در مقابل آرژانتین و ترک جام جهانی می‌نماید. برنده بازی برزیل - مکزیک، برزیل و آلمان - سوئیس، آلمان و لهستان - انگلستان، انگلستان است. بسیار تمایل دارد یک تیم آفریقایی به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند، ولی باز هم برنده بازی سنگال - بلژیک را تیم اروپایی می‌داند.مورینیو با انتخاب دو تیم رقیب از آمریکای جنوبی به نام های برزیل و آرژانتین و قهرمان بزرگ یعنی آلمان و پرتغال، نیمه نهایی جذابی را برای جام جهانی روسیه ترسیم کرده است.

در ادامه سراغ مسابقات مرحله یک چهارم نهایی می‌رود تا تیم‌های راه یافته به نیمه نهایی این جام را پیش بینی کند. برنده بازی پرتغال و فرانسه باید پرتغال باشد. انتخاب برنده بین بهترین تیم یعنی اسپانیا و تیم خوب آرژانتین برای ژوزه سخت است ولی با کمی اختلاف آرژانتین را راهی مرحله نیمه نهایی می‌کند. انگلستان باید به استراحت برود و برزیل راهی مرحله بعدی شود. آلمان هم آلمان است و برنده بازی با بلزیک خواهد بود.

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام