چطور یک عینک آفتابی مناسب انتخاب کنیم؟

در این ویدیو مشاهده خواهید کرد که با توجه به اندازه و شکل صورت تان چه عینکی به شما بهتر می آید. بعد از مشاهده این ویدیو مقاله پایین را نیز بخوانید تا برای خرید یک عینک آفتابی دچار مشکل نشوید.

139 بازدید
25/تیر/1397
00:00:59
اشتراک گذاری
4

چگونه عینک آفتابی انتخاب کنیم؟ - آنی بین

عینک آفتابی مثل کرم ‌های ضد آفتاب از اهمیت بالایی برخوردار است و هر زمان که در خارج از منزل هستیم باید از عینک آفتابی استفاده کنیم. همانطور که یک آفتاب سوختگی برای پوست مضر است، وقتی چشم نیز در معرض اشعه UV مضر قرار بگیرد به آن آسیب می‌رسد.
عینک آفتابی باعث می‌گردد مردمک چشم باز شود و اگر استاندارد نباشد و نتواند UV را جذب کند، تمام اشعه های مضر به داخل چشم نفوذ می‌کنند. بهترین راه تشخیص عینک های آفتابی استاندارد، استفاده از دستگاه UV سنج است که توسط آن می‌توانید عینک های با UV بیش از 98 درصد را خریداری کنید.
یک عینک آفتابی مناسب باید دور چشم را کاملا بپوشاند تا از رسیدن نور به آن جلوگیری شود. بنابراین باید یک رابطه منطقی بین اندازه عدسی، قطر دسته و فریم وجود داشته باشد. کسانی که عینک طبی می‌زنند هم باید از چشمانشان در مقابل تابش نور آفتاب محافظت کنند. یک راهکار برای این افراد، استفاده از عینک های آفتابی است که روی عدسی عینک های طبی قرار می‌گیرد.

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام