یخ درمانی و تاثیر آن روی پوست

یخ درمانی جایگزینی برای آب گرم درمانی است. یخ درمانی چین و چروک رو از بین می‌برد و جریان خون را در سطح پوست صورت تقویت می‌کند. شما می توانید با انجام 3 تا 4 بار در هفته، تاثیرات مثبت آنرا ببینید. با دیدن این ویدیو ابتدا با فواید یخ درمانی آشنا شده و سپس شیوه انجام آنرا آموزش ببینید.

398 بازدید
29/خرداد/1397
00:01:47
اشتراک گذاری
6

درمان با یخ یا یخ درمانی، جایگزینی برای آب گرم درمانی است

در این مقاله سعی داریم نکات تکمیلی موضوع ویدیو بالا را برای شما بیان کنیم و به دلیل اهمیت برخی مطالب، اینجا نیز بر روی آنها تاکید مجدد داشته‌ایم. یخ تنها چیزی است که برای سرما درمانی به آن نیاز است. توصیه می‌شود برای تاثیرات بیشتر از تکه های یخ چای سبز، یخ خیار، یخ هندوانه و ... استفاده کنید و از تاثیرات مثبت آن لذت ببرید. همیشه یخ درمانی را روی صورت تمیز انجام دهید و برای محفوظ ماندن دست حتما دستکش بپوشید چون ممکن است یخ درمانی پوست، مدت زیادی طول بکشد. بهتر است یخ را به صورت مستقیم روی پوست خود قرار ندهید بلکه آن را داخل پارچه ای تمیز و لطیف پیچیده بعد روی پوست خود بگذارید، چون استفاده مستقیم یخ باعث پارگی مویرگ های زیر پوستی می‌شود.برخی از فواید یخ درمانی:

  • برای از بین بردن پف چشم، باید کمتر از 5 دقیقه از یخ استفاده کنید. با انجام این کار مانند وقتی می‌شوید که 8 ساعت خواب کافی و آرامی داشته‌اید و پف چشمتان از بین می‌رود.
  • با گذاشتن یخ روی پوستتان می‌توانید قرمزی پوست را از بین ببرید و پوستی شاداب و جوان داشته باشید.
  • یخ درمانی در پاکسازی و لایه برداری پوست بسیار مفید است.
  • به جای استفاده از کرم های از بین برنده چین و چروک گران قیمت می‌توانید از یخ درمانی استفاده کنید و پوستی صاف و زیبا داشته باشید چرا که چین و چروک را از بین می‌برد.
  • برای از بین‌بردن و کاهش آکنه، می‌توانید تکه یخ ها را به صورت مستقیم روی پوست خود قرار دهید.
  • با انجام یخ درمانی روی پوست تان، می‌توانید منافذ باز پوست خود را از بین برده و به همان شکل طبیعی و نرمال خود باز گردانید و همچنین از پوست صاف و شفاف خود لذت ببرید.
  • یخ درمانی می‌تواند پف های مزاحم به وجود آمده در صورتتان را از بین ببرد و صورتی جوان و شاداب برای شما به ارمغان آورد.

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام