نمایشگاه خودروی ژنو 2018 در تسخیر خودروهای الکتریکی

نمایشگاه بین المللی خودرو در ژنو، مهمترین رویداد حوزه وسایل نقیله موتوری در اروپا به شمار می آید. در هشتاد و هشتمین دوره نمایشگاه، کمپانی های مختلف سعی در نمایش خودروهای الکتریکی خود داشتند. در این ویدیو با برخی از این ماشین ها بیشتر آشنا شوید. اگر از این ویدیو لذت بردید، لطفا روی شکلک قلب بزنید.

93 بازدید
04/مرداد/1397
00:03:58
اشتراک گذاری
5

نمایشگاه خودروی ژنو 2018 در تسخیر خودروهای الکتریکی - آنی بین

در هشتاد و هشتمین دوره نمایشگاه خودروی ژنو، خودروهای الکتریکی بیش از همه دیده می شود. ماشین الکتریکی کمپانی کروات ریماک یکی از خودروهای الکتریکی است که در این نمایشگاه عرضه شده است. سرعت این ماشین تا 412 کیلومتر بر ساعت و در 1٫97 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر در ساعت می‌رسد.

خودروی الکتریکی شرکت مورگان یکی از شگفتی های این نمایشگاه بود. از نگاه جوناتان ولز، مدیر بخش طراحی کمپانی مورگان الکتریکی شدن خودروها اتفاقی در سطح جهانی می‌باشد و امروز در دنیای خودروسازی نمی‌توان ماشین های برقی را فراموش کرد.

جگوار اولین سازنده خودروی تمام برقی شاسی بلند است. طراحان این خودرو معتقدند با رهایی از محدودیت جا دادن موتور سنتی درون خودرو ، فضای بیشتری برای راننده فراهم می‌شود. خودروی EZ-Go متعلق به شرکت رنو نیز در این نمایشگاه بسیار مورد توجه قرار گرفت. رنو از این خودرو برای سفر شهری دسته جمعی استفاده می‌کند و هدف از طراحی آن کاهش ازدحام شهری می‌باشد. در ضمن این خودرو به راننده نیاز ندارد و مسیرش را در شهر با استفاده از نرم افزار پیدا می کند.

شرکت تویوتا در نمایشگاه ژنو اعلام کرد که فروش خودرو های دیزلی را در اروپا متوقف خواهد کرد. خودروی 508 پژو برای مدیران با شعار باید به مشتری آن چیزی را ارائه کرد که بیشتر دوست دارد، در این نمایشگاه توسط این شرکت به نمایش گذاشته شد. ویدیوی بالا اطلاعات کامل و جامعی از جدیدترین خودرو های کمپانی های مختلف و نظر مدیران آن را برای شما ارائه می‌دهد.

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام