انیمیشن کوتاه از تفاوت مردم دنیا در یک نگاه

در این ویدیوی جذاب، در یک نگاه با نوع پوشش مردان و زنان کشورهای آمریکا، چین، فرانسه، روسیه، مکزیک و کنگو بیشتر آشنا شوید. همچنین متوسط قد و وزن مردم این کشورها را نیز می توانید در این ویدیو مشاهده کنید. اگر این مطلب برای شما جالب بود، لطفا آن را به دوستانتان هم معرفی کنید.

147 بازدید
08/مرداد/1397
00:01:01
اشتراک گذاری
5

انیمیشن کوتاه از تفاوت مردم دنیا در یک نگاه - آنی بین

چین

کشور چین آداب و رسوم خاص خود را دارد. اگر برای مدت طولانی به آنجا سفر کنید هیچگاه در آنجا احساس تنهایی نمی کنید زیرا چینی ها در مهمان نوازی و صمیمی بودن بسیار مشهور هستند.
تحقیقات نشان می دهند چینی ها آدم های بسیار سخت کوش و کاری هستند به طوری که در طول روز حدود 10 تا 14 ساعت کار می‌کنند و رقابت در عرصه کار و بازار بسیار برایشان مهم است. همچنین دانش آموزان چینی بسیار باهوش و تلاشگر می باشند و زمان زیادی برای درس خواندن می گذارند.
نکته جالب این است که مردها و زن های مجرد چینی حتی تا سن های بالا با خانواده خود زندگی می‌کنند و جدا شدن از خانواده را خیلی سخت می‌دانند، یعنی خانواده موضوع مهمی برای آنهاست.

فرانسه

فرانسه با 58 میلیون جمعیت در غرب اروپا قرار دارد. فرانسه چهارمین قدرت صنعتی و سومین کشور صادر کننده اسلحه نیز می باشد. به علت بالا بودن سطح سواد مردم فرانسه، آنها از فرهنگ بسیار غنی و وضعیت مطلوب اقتصادی برخوردار هستند. فرانسوی ها بسیار زیاد اهل مطالعه هستند و در زمینه های فرهنگی بسیار هزینه می‌کنند و زیاد سینما می‌روند. از جمله مهمترین جشن های مردمان فرانسه کریسمس، روز جمهوری فرانسه، جشن رقص و جشن موسیقی می‌باشد.
امروزه در فرانسه افرادی قد بلند با موهایی خرمایی و چشمانی آبی دیده می‌شوند. مردم فرانسه در عین سادگی بسیار شیک پوش هستند. مصرف نان در فرانسه بسیار زیاد است به طوری که نان باگت مخصوص فرانسه است. آنها به سیگار و مشروب خیلی علاقه دارند و زود تابع محیط می شوند، برای مثال اگر به ایران سفر کنند به راحتی ممنوع بودن مصرف مشروبات الکلی را می‌پذیرند.

روسیه

روسیه کشوری بسیار سرد است که مردمی خارق العاده ای نیز دارد که عاشق نوشیدن و لذت بردن هستند. همچنین روس ها جز زیباترین مردم جهان هستند و به خاطر لهجه و نگرش سرسختشان همه را جذب خود ‌می کنند. روسیه کشوری است که به دلایل زیادی باید به آن سفر کرد، داشتن مردم بینهایت جذاب فقط یکی از این دلایل است.

مکزیک

مکزیک دوازدهمین کشور پر جمعیت جهان به حساب می‌آید اما جمعیت بومی و روستایی‌اش همچنان سنت های قدیمی آن را زنده نگه داشته است. داشتن ظاهری مرتب و تمیز و خوش لباس بودن اهمیت زیادی در فرهنگ این کشور دارد. پوشیدن شلوارک در این کشور مرسوم نیست. همچنین لباس سنتی مردم آن کاملا متفاوت است. لباس های سنتی خانم ها پر زرق و برق است و طراحی رنگارنگ و تصویری دارد که هر کدام معنی خاصی به دنبال دارند. برای خطاب کردن کسانی که زیاد با آنها صمیمی نیستند، پیشوند آقا و خانم را قبل از نام فامیلیشان می‌آورند. مردم این کشور معمولا در جشن هایشان از رژه های طولانی و آتش بازی و رقص استفاده می‌کنند که معروف ترین جشن آنها جشن مردگان است.

کنگو

کشور کنگو در مرکز آفریقا قرار دارد. مردم این کشور قدر شرایط بهتر را نمی‌دانند و علاقه‌ای به ادامه تحصیلات عالیه ندارند. همچنین این کشور بالاترین رقم بیسوادی را با 45% به خود اختصاص داده است. فقر مواد غذایی، سوء تغذیه و گرسنگی در آنجا بیداد می‌کند. جامعه کنگو، مرد سالاری حاکم است و مردان از اجر و قرب بسیار بالاتری به نسبت زنان برخوردار هستند به همین دلیل زنان جوان برای به دست آوردن توجه مردان بسیار تلاش می کنند و ظاهرشان را تا حد زیادی تغییر می دهند که همین ظاهر متفاوت باعث خاص و متفاوت بودن این قبیله و شهرت شان شده.

آمریکا

آمریکا سرزمینی بسیار بزرگ در قسمت غربی کره زمین واقع شده است. جمعیت کنونی آمریکا از ملیت و قومیت های مختلف است که در عین گوناگونی یک هویت را به یدک می‌کشند. آمریکایی ها به عنوان افراد شاد و پر انرژی شناخته می شوند. شاید جالب باشد بدانید یکی از اخلاقیت های مردم آمریکا این است که انعام می‌دهند. طبق آمار سرشماری آمریکا افراد زیر سی سال بزرگترین گروه سنی جمعیت آمریکا را شامل می‌شوند.

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام