چگونه در 5 دقیقه سرحال شویم؟

انجام برخی فعالیت های ورزشی در طول روز می تواند به شما در رفع خستگی کمک کند. شما می توانید با مشاهده این ویدیو و انجام تمرین های ورزشی معرفی شده، به نتایج مطلوبی برسید. لطفا اگر این ویدیو برای شما مفید بود، روی شکلک قلب بزنید.

516 بازدید
02/مرداد/1397
00:00:51
اشتراک گذاری
4

چطور در 5 دقیقه سرحال بشیم - آنی بین

داشتن یک شیوه زندگی سالم بسیار خوب می باشد اما گفتن این حرف ساده تر از انجام دادن آن است. ممکن است زمان زیادی برای ورزش کردن نداشته باشید ولی 5 دقیقه زمان را حتما دارید! هر یک از دو راهکار زیر فقط 5 دقیقه زمان نیاز دارد تا راه شما را برای رسیدن به زندگی سالم هموارتر کند. انتخاب باشماست!

1- خوردن یک صبحانه مغذی

به جای استفاده از صبحانه های چرب یا شکرهای بسته بندی شده می توانید روزانه 5 دقیقه زمان صرف خوردن یک غذای مغذی کنید. مزایای خوردن صبحانه سالم زیاد است. یک صبحانه مفید می تواند انرژی لازم برای بدن شما را فراهم کند و انرژی شما را افزایش دهد تا بدون پرخوری بتوانید روزتان را بگذرانید. خوردن یک مخلوط کامل غلات، پروتئین، لبنیات و میوه ها و سبزیجات خوب است اما شاید انتخاب شما یک صبحانه کامل و شاید هم یک صبحانه سبک باشد تا بتوانید از وعده ناهار هم به خوبی بهره ببرید. اما آنچه که در انتخاب نوع صبحانه مهم می باشد، میزان کالری است که روزانه به آن نیاز دارید.

2- یک فعالیت ورزشی 5 دقیقه ای

اگر زمان کافی برای ورزش کردن در باشگاه را ندارید، حداقل 5 دقیقه زمان را برای انجام تمرینی که در ویدیوی بالا به آن اشاره شده است را حتما دارید. این یک تمرین خیلی خوب است که در زمان محدود به سلامت بدن شما کمک می کند.

حتما ببینید: چگونه بخوابیم تا صبح سرحال باشیم؟

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام