آموزش ترفند استفاده از گوگل به عنوان تایمر و کرنومتر

اگر در شرایطی هستید که برای ثبت فعالیتی نیاز به یک تایمر و یا کرنومتر دارید و در دسترس تان نمی باشد، کافیست سایت گوگل را در مرورگر تلفن همراه تان باز کنید و بعد از آن مطابق آموزش در ویدیو پیش بروید. اگر این ویدیو برای شما مفید بود، لطفا روی شکلک قلب بزنید.

95 بازدید
04/مرداد/1397
00:00:58
اشتراک گذاری
4

آموزش ترفند استفاده از گوگل به عنوان تایمر و کرونومتر - آنی بین

در صورتیکه تایمر و یا کرنومتر ندارید با ترفندی که در این آموزش می‌بینید، دیگر نیازی به نرم افزار زمان سنج و یا تایمر فیزیکی نیست و به راحتی می توانید گوگل را تبدیل به ثانیه شمار کنید.
در ابتدا مرورگر سیستم تان را باز کرده و وارد سایت گوگل شوید. سپس واژه Timer را در موتور جست و جوی گوگل وارد کنید. همچنان که می‌بینید تایمری را مشاهده خواهید کرد که به طور پیش فرض بر روی 5 دقیقه تنظیم شده است و می توانید با کلیک روی آن، زمان دلخواه خود را وارد کنید. در ادامه با کلیک بر روی دکمه Start، تایمر شروع به کار می‌کند. همچنین می‌توانید با جستجوهای دلخواه دیگری نظیر Set timer for 5 min and 30 secs به راحتی این تایمر آنلاین را مدیریت کنید.
علاوه بر آن اگر نیاز به یک کرنومتر دارید، بر روی تب Stopwatch کلیک و یا این واژه را در موتور جست و جوی گوگل وارد کنید و بعد از آن با زدن دکمه Start کرونومتر شما کار می‌کند. در ویدیوی بالا می‌توانید ویدیوی این آموزش را مشاهده کنید.

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام