تاثیر رفتار بازیگر معروف آمریکایی برای اثبات تساوی زن و مرد

از نگاه مگان مارکل، بازیگر معروف سینمای هالیوود صدای کوچک دختران اصلا هم کوچک نیست، بلکه این صدا می‌تواند از خود تغییرات بزرگی به جای بگذارد. این یعنی یک زن با شوهرش و یک خواهر با برادرش مساوی هستند. با دیدن این ویدیو تاثیری که مگان در سن 11 سالگی بر جامعه زنان گذاشت را مشاهده کنید. اگر این مطلب برای شما جالب بود، لطفا روی شکلک قلب بزنید.

77 بازدید
11/مرداد/1397
00:02:05
اشتراک گذاری
5

تاثیر رفتار بازیگر معروف آمریکایی برای اثبات تساوی زن و مرد - آنی بین

بله، تنها جایی که خانوم ها به اون تعلق دارند مکانی است به اسم آشپزخانه!

در سال های دور وقتی مگان مارکل در دوران ابتدایی به سر می‌برد، یک آگهی بازرگانی برای یک مایع ظرفشویی از تلویزیون آمریکا پخش می‌شد که او را عصبانی و ناراحت می‌کرد. شعار این تبلیغ: "در سرتاسر آمریکا زنان با قابلمه ها و ماهی تابه های چرب می‌جنگند"

مگان با تشویق پدرش شروع به نوشتن نامه به بانوان معروف و بزرگ دنیا کرد تا از آنها برای این نابرابری بین زن و مرد کمک بگیرد. او در کمال غافلگیری چند هفته بعد از هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه اسبق آمریکا، لیندا الربی روزنامه نگار معروف و گلوریا آلرد وکیل تراز اول آمریکایی نامه هایی دریافت کرد که او را برای انجام این کارش تشویق کردند و حدود یک ماه بعد کارخانه Proctor and Gamble که تولید کننده آن مایع ظرفشویی بود، تبلیغ خود را عوض کرد.

مگان در سن 11 سالگی کار بزرگی انجام داد. او با انجام این کار به دختران کوچک یاد آور شد که صدای کوچک آنها آنقدر بزرگ است که می‌تواند نابرابری بین زن و مرد را از بین ببرد.

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام