هشت راز موفقت با سخنرانی ریچارد در تد

در این ویدیو ریچارد اس تی جان (Richard ST.John) هشت اصل موفقیت را بیان می کند. با سخت کار کردن، از روی علاقه و احساس کارکردن، خوب بودن، تمرکز داشتن، هل دادن، خدمت کردن به دیگران، پشتکار و ایده داشتن می‌توانید به موفقیت برسید. پس حتما تماشای این ویدیو را از دست ندهید. اگر این مطلب برای شما مفید بود، لطفا روی شکلک قلب بزنید.

112 بازدید
21/مرداد/1397
00:03:23
اشتراک گذاری
6

به نظر شما چرا افراد موفق می‌شوند؟

به خاطر این است که باهوش و نابغه هستند؟ یا باید فردی خوش شانس باشیم تا موفق بشویم؟ تا الان اگر به این چیزها فکر می‌کردید سخت در اشتباه بودید. در این ویدیو ریچاد اس تی جان 8 راز موفقت را بیان می‌کند که هوش بالا یا شانس سهمی در آن ندارد.

او با تعداد زیادی کار آفرین صحب کرده و به این نتیجه رسیده است که این 8 اصل در موفقیت افراد تاثیرگذار است.

  • سخت کار کردن: از نگاه تمام این کارآفرینان موفقیت جز تلاش کردن مستمر نیست. تمرین و فقط تمرین است که مسیر موفقیت را هموار می‌کند.
  • با علاقه و احساس کار کردن: او می‌گوید قطعا هر کاری را با علاقه انجام دهید، بهترین اتفاق برایتان می‌افتد. علاقه در کار شما را وادار می‌سازد، ساعت ها و در هر شرایطی پای کارتان بایستید و از شکست‌ های در طول مسیر خسته نشوید.
  • خوب بودن: در صورتیکه در کارتان خوب باشید، بهترین کارها را انجام می‌دهید و در نتیجه پول هم برایتان می‌آید.
  • تمرکز داشتن: قطعا برای موفقیت باید بر روی کارتان تمرکز داشته باشید. نمی‌توانید بدون تمرکز، موفقیت چندانی بر روی کاری که در دست دارید، انتظار داشته باشید. اگر هم زمان چند کار را دنبال می‌کنید این خطر وجود دارد که به دلیل عدم تمرکز بر روی یک کار در هیچکدام به موفقیت دلخواه نرسید.
  • هل دادن: باید افرادی باشند که شما را از نظر روحی و جسمی هل بدهند تا در مسیر موفقیت تنها نمانید. شرایط محیطی خوب می‌تواند این شرایط را برای شما رقم بزند.
  • خدمت کردن به دیگران: در صورتیکه به دیگران خدمت کنید، موفق می‌شوید. خدمت کردن به دیگران هم حس خوبی برایتان به ارمغان می‌آورد و هم شما را صاحب درآمد می‌کند.
  • پشتکار داشتن: در کاری که انجام می‌دهید باید پشتکار داشته باشید. از انتقاد و اظهار نظر افراد احمق دلسرد نشوید.
  • ایده داشتن: باید صاحب ایده خلاقانه و نوآورانه باشید تا موفق شوید. روی این ایده تمرکز و تلاش کنید تا بتوانید بخشی از بازار را از آن خود نمایید و نهایتا به کسب درآمد برسید.

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت نظرتان، ابتدا وارد سایت شوید
ورود
ثبت نام